<< Tapahtumat

SRA SM Karsinta 2014 Lopputulokset

Katinkuru 18.5.2014

Rauman Reserviläiset ry

Yleiskilpailu

Lopputulokset

Tulostettu: sunnuntai 18.5.2014 13:03:38

Sijoitus Kilpailu % Kokonaispisteet Nro Kilpailija Yhdistys Luokka  
TAG
1 100,0000 454,5715 9 Bragge Olli-Pekka      Rauman Reserviläiset Avo RES
2 98,7210 448,7575 2 Hellman Ari Harjavallan Reserviläiset Avo RES
3 97,4124 442,8088 7 Sievänen Jari Rauman Reserviupseerikerho Vakio UPS
4 95,8931 435,9027 15 Henri Pihala Rauman Reserviläiset Avo RES
5 93,2960 424,0972 4 Ilomäki Tero Rauman Reserviläiset Avo RES
6 92,8947 422,2727 26 Kause Olli Porin Reserviupseerikerho Avo UPS
7 91,1839 414,4958 10 Yliluoma Kalle Noormarkun-Ahlaisten Reserviläiset     Vakio RES
8 88,6606 403,0260 19 Leino Tero Rauman Reserviläiset Avo RES
9 86,8344 394,7246 28 Punala Juha Noormarkun-Ahlaisten Reserviläiset Avo RES
10 82,2736 373,9924 1 Ruuhimäki Jouni Noormarkun-Ahlaisten Reserviläiset Avo RES
11 80,6834 366,7636 21 Karvo Tero Porin Reserviupseerikerho Vakio UPS
12 80,3774 365,3728 17 Vanne Tomi Rauman Reserviläiset Avo RES
13 79,4034 360,9452 16 Partanen Tuomo Huittisten Reserviupseerikerho Vakio UPS
14 79,3053 360,4993 27 Sitkiä Pasi Harjavallan Reserviläiset 50Avo RES
15 77,3016 351,3911 5 Huhtala Mikko Huittisten Seudun Reserviläiset Vakio RES
16 75,1451 341,5882 8 Ojala Janne Kankaanpään Reserviläiset Vakio RES
17 74,1193 336,9250 14 Paaso Antti Rauman Reserviläiset Vakio RES
18 69,5678 316,2354 11 Halme Joni Kankaanpään Reseriläiset Avo RES
19 69,1868 314,5037 18 Luoma Kristian Rauman Reserviupseerikerho Vakio UPS
20 68,3538 310,7169 23 Koivunen Jussi Huittisten Reserviupserikerho Vakio UPS
21 61,5572 279,8217 30 Pihlajamäki Matti Ulvilan Reserviupseerikerho 50Avo UPS
22 55,6488 252,634 29 Huttunen Janne Porin Reserviupseerikerho Vakio UPS
23 50,9317 231,5209 22 Koskiranta Juhani Noormarkun-Ahlaisten Reserviläiset 50Vakio RES
24 39,9325 181,5218 20 Kumpulainen Janne Porin Reservinaliupseerit Avo UPS
25 33,0887 150,4119 12 Vaaranvuo Kai Rauman Reserviläiset Vakio RES
HYL 0,0000 0,0000 13 Harju Kimmo Rauman Resrviläiset Vakio RES
HYL 0,0000 0,0000 24 Salmi Erkki Huittisten Seudun Reserviläiset 50Avo RES
HYL 0,0000 0,0000 6 Nikkanen Tomi Harjavallan Reserviläiset Avo RES

 SM Kilpailuihin päässeet Reserviläiset:

  1. Bragge Olli-Pekka, Rauman Reserviläiset
  2. Hellman Ari, Harjavallan Reserviläiset
  3. Pihala Henri, Rauman Reserviläiset
  4. Ilomäki Tero, Rauman Reserviläiset

 SM Kilpailuihin päässeet Reserviupseerit:

  1. Sievänen Jari, Rauman Reserviupseerikerho
  2. Kause Olli, Porin Reserviupseerikerho
  3. Karvo Tero, Porin Reserviupseerikerho
  4. Partanen Tuomo, Huittisten Reserviupseerikerho